Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Minden olyan tevékenység, ami biztosítja azt, hogy a projekt határidőre, a megadott kereteken belül, sikeresen elkészüljön.
  • Utasításokat ad a projektben részvevők számára, feladatokat oszt ki és kér számon.
  • Kezeli az alvállalkozókat, beszállítókat, kapcsolatot tart a partnerekkel.
  • Szerződéskötések folyamatában való részvétel, a megkötött szerződések, ill. megállapodások pontjainak betartása/betartatása a vállalatcsoport érdekeit szem előtt tartva.
  • Projekt indítása, a projekt vezetése, kockázatok kezelése, illetve a projekt zárás.
  • A projekt során aktualizálja az ütemtervet, elemjegyzéket, elvégzi a szükséges adminisztrációt.
  • Kapcsolatot tart a beszerzéssel.
  • Feladata a projekt tervezési fázisában rögzített cash flow és projekt ütemterv tartása, és a rendelkezésre álló erőforrások optimális felhasználása.
  • A projekt véghezviteléhez szükséges munkafolyamatok (workflow) nyomon követése, a munkafolyamathoz tartozó paraméterek karbantartása, frissítése az erre kijelölt IT tool-ban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 év projektvezetői tapasztalat.
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Dinamikus, önálló és precíz munkavégzés.
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, rugalmasság.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project).
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • PMI / IPMA vagy egyéb projektmenedzsment minősítés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Szükséges végzettség:

  • Egyetem, Főiskola

Egyéb juttatások:

  • Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Kecskemét

A lenti űrlap kitöltésével elküldheted a jelentkezésedet!
Önéletrajz feltöltése* (max. 5mb)
Kísérőlevél feltöltése* (max. 5mb)