PLC és megjelenítő programozó mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari folyamatok vezérlésének programozása, üzembe helyezése (PLC, robot, megjelenítő)
  • PLC / megjelenítő program üzembehelyezése üzemekben (gyógyszergyárak, erőművek, gyártósorok) (Magyarországban és külföldön egyaránt)
  • Vezérlő szoftverek, fejlesztése, karbantartása, ellenőrzése;
  • Hajtások paraméterezése (szervó, frekvenciaváltó)
  • Elektromos problémák megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök/ mechatronikai végzettség
  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat (automatizálás területén)
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Programozási ismeretek (PLC, megjelenítő eszközök, szervó, frekvenciaváltó, robotvezérlés)
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (belföld/külföld)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari kommunikációs hálózatok ismerete
  • Második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, profi csapat
  • Változatos és izgalmas szakmai feladatok
  • Támogató háttér
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó hangulatú közösség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Béren kívüli juttatás

A lenti űrlap kitöltésével elküldheted a jelentkezésedet!
Önéletrajz feltöltése* (max. 5mb)
Kísérőlevél feltöltése* (max. 5mb)