HR koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • HR adminisztratív feladatok ellátása, kimutatások, prezentációk elkészítése
  • munkaügyi dokumentumok napi szintű kezelése, karbantartása
    (személyi anyagok, szabadságok, betegszabadságok, bejárási támogatások, képzési mátrix, stb.)
  • ki- beléptetés folyamatának támogatása
  • HR folyamatok és szabályzatok kialakítása, aktualizálása, folyamatos felülvizsgálata
  • munkavállalók támogatása minden munkaügyhöz kapcsolódó témában, az esetlegesen felmerülő problémák megoldása; dolgozói kapcsolattartás, ügyintézés
  • HR projektek koordinálása
  • ad-hoc felmerülő problémák kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a Munka Törvénykönyve alapvető szabályainak ismerete
  • magas fokú precizitás és alaposság
  • önálló munkavégzés
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • empatikus személyiség
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • dinamikus, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatás
  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkavégzés
  • céges rendezvények
  • modern munkakörnyezet

A lenti űrlap kitöltésével elküldheted a jelentkezésedet!
Önéletrajz feltöltése* (max. 5mb)
Kísérőlevél feltöltése* (max. 5mb)