Értékesítési képviselő (irányítástechnika)

Főbb feladatok, munkák:

  • A rá bízott vevőállomány (meglévő vevők) karbantartása
  • Új partnerek felkeresése, partneri kör bővítése
  • Vevők részletes ismerete, igények pontos feltérképezése
  • Folyamatos kommunikáció (telefon, látogatás, email)
  • Saját látogatási terv készítése
  • Termékismertetők, szolgáltatási ismertetők, prezentációk bemutatása ügyfeleknek
  • Kalkulációk, árajánlatok, szerződések kidolgozása
  • Megfelelés az éves stratégiai elvárásoknak
  • Rendszeres adminisztráció, ügyintézés (Dynamics 365, sales adatok)
  • Kapcsolattartás a projekt csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év releváns értékesítői tapasztalat
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Dinamikus, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Időszakos külföldi utazás vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Folyamatirányítási projektekben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú villamos végzettség
  • Releváns (5+ év) értékesítői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Vállalati autó
  • Cafeteria
  • Laptop, mobiltelefon
  • Teljesítményfüggő motivációs rendszer
  • Medicover White Egészségbiztosítási csomag
  • Rugalmas, irodai és Home Office munkavégzési lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Barátságos munkahelyi légkör, támogató mérnökcsapat

A lenti űrlap kitöltésével elküldheted a jelentkezésedet!
Önéletrajz feltöltése* (max. 5mb)
Kísérőlevél feltöltése* (max. 5mb)